Kontakt:
+420 777 357 382
hakim@email.cz

Adresa: 
Sportovní hala Kladno
Sportovců 817 - Kladno

NOC VÁLEČNÍKŮ 14 - 31.5.2018 - napsali o nás

Kladenské listy

Uplynulo půl roku je tady další Noc válečníků, která má pořadové číslo 14. Divákům nabídne ochutnávku něčeho, co tu ještě nebylo, jako obvykle za mezinárodní účasti.
Čtrnáctá Noc válečníků je již za dveřmi, opět s mezinárodní účastí (Ilustrační foto: KL)
Hlavní organizátor gladiátorských zápasů mezi šestnácti provazy Pavel Hakim Majer slibuje, že na již v pořadí čtrnácté Noci válečníků si diváci přijdou opravdu na své. Dokázal dát dohromady perfektní startovní listinu. Své bojové umění předvede čtyřiadvacet fighterů ve dvanácti zápasech. Bojovat se bude v thaiboxu, K1, MMA i klasickém boxu. Divácky zajímavé budou určitě i dva titulové zápasy WKN.

button modry info

Extraround

Výsledkový servis z turnaje Noc Válečníků 14 který se konal ve čtvrtek 31. května ve sportovní hale Kladno. 11 zápasů mnoha různých disciplín (hlavně thaibox a K-1, ale k vidění byl také box, MMA a rytířský zápas M-1) s dvěma titulovými zápasy WKN.

button modry info

Ve čtvrtek 31. května se ve Sportovní hale Kladno bude konat již poměrně tradiční kladenská akce Noc Válečníků 14. Začátek turnaje naplánován na 20:00. Vstupenky lze sehnat v síti TicketPro v cenových relacích 300 (stání) až 500 (sezení) a v rámci galavečera bude k vidění porce deseti zápasů v mnoha různých bojových disciplínách, jak už je na tomto turnaji zvykem. Tentokrát nezvykle i s rytíři/zbrojnoši :) a naopak jako obvykle s velkým zastoupením borců z mnoha kladenských gymů.

button modry info

Vaše Kladno

Taháky Noci válečníků nezklamaly
Tři vrcholy čtrnácté Noci válečníků kladenské fanoušky potěšily. Ceněné tituly v nich získali Tereza Dvořáková a Jakub Ibl, v boxu potvrdil roli favorita Karel Hořejšek.
"Vepřoun" Dvořáková i Hořejšek si spravili chuť po nedávných prohrách v Mexiku respektive v Německu. Tereza i přes zdravotní problémy s krkem svou soupeřku v ringu občas i honila. Na Hořejškovi bylo chvílemi znát, že ho pořád "Německo" mrzí, ale duel odboxoval se ctí. Poslední v bohatém programu Noci do ringu nastoupil Ibl. Dvě kola do soupeře sypal jednu bombu za druhou a v posledním, třetím, jen nasbírané body hlídal.

button modry info

Příští čtvrtek se v Kladenské sportovní hale uskuteční 14. turnaj bojových umění Noc válečníků. Tváří týdne je majitel podniku a hlavní organizátor Pavel „Hakim“ Majer.
Proč bychom měli přijít na Noc tentokrát?
Je extra kladenská. Většinu duelů obstarávají kladenští bojovníci. Už v Kladně máme opravdu dobré závodníky, takže je na co koukat. Fanoušci bojových sportů uvidí dva titulové zápasy asociace WKN. Jeden národní, o ten si zabouchá Jakub Ibl v supertíze, a jeden mezinárodní, v něm půjde Tereza Dvořáková. Vše podle pravidel K1. U Kuby je zajímavé, že oproti prvnímu ročníku nabral zhruba dvacet kilogramů závodní váhy.

button modry info

Boxer Hořejšek. Hlavní tahák Noci válečníků
V sobotu v Hamburku prohrál na body sledovaný souboj s Leonem Harthem a ve čtvrtek pobaví kladenské ochozy na Noci válečníků.
V Kladenské sportovní hale vyzve na souboj ve čtyřech kolech Jindřicha Veleckého. "Je to hlavně pro pobavení fanoušků a zpestření Noci válečníků. Na Jindru se těším a věřím, že dáme pěkná čtyři kola," zve náš nejlepší boxer na čtvrteční show a současně se ohlíží za sobotní boxem s Harthem.

button modry info

Noc válečníků. Kuba Ibl se těší na domácí publikum
V dřevních dobách Noci válečníků se v ringu ukázal jako nadějný kladenský bojovník. Po sedmi rocích pauzy na téhle prestižní akci se Jakub Ibl rozhodl pozvat své fanoušky znovu do sportovní haly. Ve čtvrtek bude jedním z domácích hřebů programu.

button modry info

Náš region

Letošní galavečer bojových sportů přinese jako obvykle spoustu zábavy i napínavých soubojů. „Naším primárním cílem je připravit pro lidi perfektní show, na které uvidí, jak se ti nejlepší kladenští fighteři utkají s borci z jiných koutů republiky i s těmi zahraničními,“ říká organizátor akce Pavel „Hakim“ Majer. Chybět nebudou ohně, lasery, velkoplošné obrazovky a bohatý doprovodný program.

button modry info

Czechfighters

Poslední květnový den bude na Kladně patřit tradiční Noci válečníků, která bude okořeněna dvěma titulovými zápasy. O národní titul prestižní organizace WKN v K1 si to v těžké váze rozdají domácí Jakub Ibl a Alen Kapetanovič. Jakub v posledním zápase prohrál po velmi dobrém výkonu se zkušeným Vasilem Ducárem, když v zápase se výborně pohyboval a hrozil rychlými highkicky. […]

button modry info

Tereza Dvořáková: Na Kladně se chci opět ukázat v tom nejlepším světle
Tereza Dvořáková se ve čtvrtek vrací na Noc válečníků, kde se v dalším zápase pokusí získat druhý titul WKN. Její soupeřkou bude rakouská Christin Fiedler. Nedávno ses zúčastnila Mistrovství světa IFMA. Kde se turnaj odehrával, jak se ti líbilo prostředí a jaká byla úroveň účastníků? Mistrovství světa IFMA se konalo v krásném městě Cancun v Mexiku. […]

button modry info