Kontakt:
+420 777 357 382
hakim@email.cz

Adresa: 
Sportovní hala Kladno
Sportovců 817 - Kladno

Noc válečníků 17. Středověk i titulový box

Městská sportovní hala, to je tradiční místo konání Nocí válečníků. V sobotu 21. prosince 2019 nově proběhl středověký plnokontaktní boj a následoval další díl galavečera bojových umění. Kladeňáci udeřili, ruku nahoře měli Zoula, Demeter, Dvořáková i Hořejšek. Jako vždy celý večer doplňovaly projekce perfektních motivačních videí. Boje zhlédl také Karlos „Terminátor“ Vémola.
horejsek
 
V první částí večera, kterou moderoval Radim "Kosmo" Kosmák, řinčely ringem zbraně.
Trofeje předával ostřílený bojový harcovník a specialista na středověk Josef František Král.
 
rytir 01
 
rytir 02
 
Středověký plnokontaktní boj, šest drsných utkání, krásné stylové ceny.

1. zápas: PROFIGHT -95kg / 3x3 min
Jan „Burgr“ Burgerstein (Česko) X Arkadiusz „Borg“ Przybylok (Polsko)
Vítězem se stává Arkadiusz 4:0
 
rytir 03

2. zápas: PROFIGHT -95kg / 3x3 min
Marek „Noxter“ Axman (Česko) X José „Lara“ de Urda (Španělsko)
Hned druhý fight přinesl KO, Noxter tak jasně vítězí.
 
rytir 04

3. zápas: PROFIGHT -75kg / 3x3 min
Pamela „Pam“ Pekárčíková (Česko) X Oksana Lugansky (Izrael)
Hala zírá, jak za to holky vzaly. Boj v těžké výstroji byl intenzivní, ale bohužel krátký. Oksana vzdává pro zranění kolene, ring opouští s bolestivou grimasou. Pamela s pohárem.
 
rytir 05

4. zápas: PROFIGHT -95kg / 3x3 min
Martin „Granát“ Dymanus (Česko) X Krysztof „Ollo“ Olczak (Polsko)
Granát soupeře decimuje už v 1. Kole KO, jeho nick nejspíše není náhoda.
 
rytir 06

5. zápas: PROFIGHT -95kg / 3x3 min
Bohumil „Bohouš“ Masničák (Slovensko) X Alexey Petrik (Rusko)
Všichni bozi i hala stáli na straně Bohumila, ten vítězí zcela jasně a výrazně. Je to chlapík co má rád show, z předané ceny měl velkou radost.
 
rytir 07
 
rytir 08

6. zápas: PROFIGHT -85kg / 3x3 min
Michal „Hára“ Harapes (Česko) X Michael Morgul (Izrael)
Hára se držel statečně, podporovaný příznivci. Morgul, to je ale zkušený profík a nedal mu šanci uspět. Zaslouženě jde výhra do Izraele.
 
rytir 09

Novinkou „Nocí“ bylo živé vystoupení rockové kapely, představil se Anacreon. Svou energii ukázaly dívky Aerobic Sport academy Kladno.
 
vystoupeni 01
 
vystoupeni 02

Pak už pokračovala „boxerská“ část galavečera.
Tu si vzal moderátorsky na starost ostřílený borec Matouš Rajmont.
Do ringu v úvodu nastoupili všichni bojovníci. Následovala jednotlivá utkání.

1. zápas: MMA / -69 kg / 3x3 min.
David Zoula (SKS Aréna Kladno) X Michal Paliichuk (Hanuman gym Praha)
- Úvodní zápas večera a jediný ve stylu MMA. Zoula velice dobře brání Paliichukovy pokusy o takedown. Ve druhém kole se Zoulovi podaří dostat soupeře na zem, kde vydrží většinu druhého kola. Rozhodne tedy kolo třetí. Paliichuk Zoulovi ještě velice zatopí v závěru třetího kola. Soustředěný Zoula ovšem zvládne ubránit všechny jeho pokusy o ukončení. V tomto zápase vítězí perfektně kondičně i mentálně připravený Zoula.
 
Zoula

2. zápas: K1 / - 75 kg / 3x2 min.
Martin Demeter (Hakim gym Kladno) X Ondřej Frost (MMA Fighting club Děčín)
- Druhý zápas večera ve stylu K1, kde se představí mladá krev z Kladna a Děčína. V prvním kole aktivnější Demeter, kterému se podařilo několik pěkných lowkicků. Ve druhém kole opět větší aktivita v rohu domácího borce. Po třech kolech jasně vítězí Demeter.
 
Demeter

3. zápas: K1 / -100 kg / 3x3 min.
Jakub Ibl (Mystery gym Kladno) X Milan Grus (Spartak Žebrák)
- Velmi svižný úvod obou borců. Po povedeném kopu Gruse a úderu je Ibl počítán. I druhém kole padají obrovské rány. Iblovi se podaří několik pěkných úderů, ale soupeře to spíš vyprovokuje k větší aktivitě a snaží se Kubu rozhodit. Zápas se posouvá do extraroundu, který rozhodne. V tomto souboji vítězí na body Grus.
 
Ibl

Hostem moderátora je Michal „Blackbeard“ Martinek - šampion Oktagon MMA, bývalý hokejista a velký sympaťák.
 
Martinek

4. zápas: K1/ - 66kg / 3x3min.
Luboš Lesák (MG Team Pardubice) X Lucien Keenswijk (Ropie gym Almere)
- Hned v úvodu kola je Keenswijk počítán a přichází další úder, kdy Keenswijk nepokračuje. Škoda. Vítězí tedy velice rychle Lesák.
 
Lesak

5. zápas: K-1/ - 60kg / 3x3min.
Tereza Dvořáková (Hakim gym Kladno) X Katarzyna Jaworská (Super kick gym)
- Jediný ženský duel večera, ve kterém se představila domácí hvězda Tereza „Vepřoun“ Dvořáková. Přivítal jí velký aplaus. Velice dynamické první kolo, kdy Dvořáková hrozí hlavně lowkicky a závěrem kola zatopí soupeřce hlavně koleny. Ve druhém kole Tereza pokračuje zejména záplavou kolen na adresu své soupeřky. Ve třetím kole začíná Tereza tlačit soupeřku po ringu a snaží se jí ukončit. Vítězkou tohoto duelu se zaslouženě po třech kolech stává domácí Tereza Dvořáková.
 
Dvorakova
 
Dvorakova01
 
Dvorakova02

Své vítězství ale nakonec má i polská zápasnice, obdrží od partnera přímo v ringu žádost o ruku. Publikum dojemný okamžik ocenilo velkým potleskem.

6. zápas: BOX / - 79,3kg / 10x3min.
Karel Hořejšek (Manager Jaroslav Vodrážka) X Albert Ferenc (Manager Tibor Feja)
- Hřeb večera a jediný boxerský duel, ve kterém se představil domácí a velmi oblíbený Karel Hořejšek. Jedná se o titulový zápas podle pravidel klasického boxu organizace UBO (Universal Boxing Organization). V prvním kole se soupeři spíše poznávají, ale Hořejškovi se podaří několik pěkných úderů. Hořejšek pěkně kombinuje i ve druhém kole a soupeř je spíše neaktivní, když už se snaží udeřit, tak mine. Ve třetím kole Karel trefuje soupeře a ten končí na zemi. To se mu povede celkem třikrát a tak ukončuje soupeře tvrdým KO. Vítězem zápasu a zároveň šampionem organizace UBO se tak stává Karel Hořejšek.
 
Horejsek01
 
Horejsek02

Přestože se jedná již o 17. díl Nocí válečníků, pořadatel Pavel Hakim Majer opět vymyslel a realizoval něco nového. Kontrast obou částí galavečera, surovost bojů v těžkých zbrojích, řinčení zbraní a boxerská část korunovaná titulovým zápasem, to publikum bavilo. Uvidíme, co nás bude čekat v dalším pokračování. Díky Hakime, za bojovníky, za diváky. 
 
Hakim
 
Zdroj Kladenský deník: Tomáš Kuhnel, Bohumil Kučera