Kontakt:
+420 777 357 382
hakim@email.cz

Adresa: 
Sportovní hala Kladno
Sportovců 817 - Kladno

Městská sportovní hala, tradiční místo konání Nocí válečníků. V sobotu 25. května 2019 hostila další díl galavečera bojových umění. V hlavní roli MMA. Tradiční ring nahradila klec. A to bylo zásadní překvapení organizátora galashow, Pavla "Hakima" Majera. Hlavním tahákem večera byl titulový souboj těžkých vah 100+, za Čechy kladeňák Alex Cverna, za Srbsko obr Dalibor Milutinovič. Seriálem soubojů diváky provázel Radek Korejtko, muž na svém místě. Nechyběly skvělé upoutávky z Hakimovy dílny, pyrotechnika, lasery a hudební produkce. A krásné dívky. Večerní exhibici předcházelo odpolední klání amatérské ligy MMAA. Sportovce přišla povzbudit stovka diváků. Vůbec není vyloučené, že viděli budoucího šampiona, který své umění jednou ukáže i na některém Hakimově dalším galavečeru.

FOTO 01
Nyní už k průběhu a výsledkům „Noci v kleci…“


1. zápas: MMA / -120,2 kg / 3x3 min.

David Závoda (MMA Brothers gym) X Tomáš Hamák (Lanna gym)
- Úvodní zápas večera, ve kterém se představily dvě těžké váhy. Velice pěkný duel zpočátku vyrovnaný, ale ve třetím kole se povede borci z Lanna gymu soupeře pevně utáhnout. Po třech kolech nakonec vítězí Hamák.


2. zápas: MMA / - 83,9 kg / 3x3 min.

Matěj Fojtík ( Wiking gold team Brno) X Lukáš Kohout (Komplex gym Louny)
Další zápas ve stylu MMA je na řadě. Oba borci do toho dávají vše, chtějí se ukázat a vydrží jim to celá tři kola. Lépe ovšem zasahuje Fojtík, který se zaslouženě stává vítězem.
 
FOTO 02


3. zápas: MMA / -65 kg / 3x3 min.

Batdorj Munhabat (Reinders MMA) X Michal Miler (MMA Pitbull Kolín)
Ve prvním kole, které se odehrávalo spíše na zemi jasně dominoval Miler. Sebevědomý Munhabat dobře bránil a odolával soupeřovu tlaku. Ve stejném stylu pokračuje zápas až do třetího kola kdy se povede Milerovi nasadit škrcení ze zadu, ale Munhabat vydrží až do konce kola. V tomto zápase vítězí Miler na body.
 
FOTO 03


4. zápas: MMA/ - 84kg / 3x3min.

Filip Lehman (MMA IBK Innsbruck) X Marek Pešta (Hakim gym Kladno)
Souboj dvou víceméně domácích borců. Lehman má jediný cíl, napravit si reputaci po půl roku staré prohře na předchozí „noci“, tehdy s Jakubem Švarcem. Publikum se brzy dostává do varu a žene oba bojovníky do klece. Hned od začátku prvního kola je vídět, že zápas bude ve vysokém tempu. Aktivní Lehman se snaží tlačit zkušeného a houževnatého Peštu dopředu a zdolat ho hned v prvním kole. Pešta ovšem velice dobře brání a povede se mu dokonce nasadit Lehmanovi škrtící techniku. Lehmanovi se ale podaří uniknout a vše soupeři vrací i s úroky, Lehman lépe utahuje a tak musí Pešta „odklepat“. V tomto souboji vítězí Lehman. A užívá si to.
 
FOTO 04


5. zápas: K-1/ - 100kg / 3x3min.

Jakub Ibl (Mystery gym Kladno) X Michal Janáček (Gladiators gym ČB)
Další očekávaný zápas domácího bojovníka Jabuba Ibla, jediný tohoto večera ve stylu K-1. Je to zápas na který se teší celá sportovní hala a dává to najevo svým povzbuzováním, již při nástupu. Ibla žene do boje podpora publika. Velice pěkný zápas ve kterém padají obrovské rány. Na hlavě Ibla se objevuje malá rána a tak vidíme i dost krve v tomto zápase. Aktivní Ibl dobře zasahuje soupeře lowkicky a je vidět, že soupeři moc nechutnají. Po tříkolové bitvě vítězí zaslouženě domácí Ibl.
 
FOTO 05


6. zápas: MMA / - 63kg / 3x3min.

David Zoula (SKS Arena Kladno) X Ondřej Vráblík (Komplex gym Louny)
- V tomto zápase se opět vracíme ke stylu MMA. Do klece nastupují nejmladší bojovníci večera. Na Zoulovi je znát, že by chtěl zápas dostat spíše na zem. Povede se mu soupeře dostat na podlahu. Sám zůstává stát a soupeře zasahuje kopy. Při vstávání soupeře zasahuje (spíše nechtěně) tvrdým kopem ale vše je vyhodnoceno jako nedovolená technika. Vítězem zápasu je tedy vyhlášen Ondřej Vráblík, který musel být ošetřen lékařem. Zoula je zklamaný, stejně tak jeho trenér Honza Homolka. Dle informací po zápase bylo zjištěno ze záznamu, že technika nejspíše neměla být posouzena jako faul a tak pravděpodobně protistrana požádá o změnu verdiktu.
 
FOTO 06


7. zápas: MMA / - 83,9kg / 3x5min.

Václav Holota (Atom gym Plzeň) X René Matějov (King’s gym Bratislava)
Tento duel nám naservíroval opět bitku na žiletky. V tom je MMA krásné, každý má svou cestu k úspěchu. Bylo vidět, že Matějov by chtěl spíše bojovat na zemi. Holotovi ale vyhovoval postoj, kde dokázal soupeře dostat doslova „do úzkých“. Ani jednomu se nepovedlo zápas ukončit před limitem. Po třech kolech zaslouženě vítězí Holota.
 
FOTO 07


8. zápas: Box / - 81kg / 4x3min.

Karel Hořejšek ( Manažer Jaroslav Vodrážka) X Tomáš Bezvoda (BC Řešeto Znojmo)
Máme tu změnu, boxerský zápas, toho se nemůže celá hala dočkat. Neporažený Karel Hořejšek je miláčkem publika. Již při nástupu je ale znát, že to dnes nebude mít jednoduché. Tento boxerský duel je vypsán na 4 kola kvůli tomu, že se koná v kleci. První kolo je vyloženě pro Hořejška. Ve druhém dokonce Holota počítán. V obrovském tempu zápas vydrží až do samotného konce, kdy Bezvoda chytne druhý dech a snaží se Hořejškovi ještě trochu zatopit. Ví, že body hrají pro Karla a pomohlo by snad již jen KO. Hořejšek si ale zkušeně již vše pohlídá. Zaslouženě tedy vítězí Hořejšek.
 
FOTO 08


9. zápas o titul organizace WKN : MMA / +100kg / 3x5min.

Alexander Cverna (Czech) X Dalibor Milutinovič ( Serbia)
Hřeb večera ve kterém se představují dva obři. Hymna Srbska a České republiky uvádí mezinárodní duel. Za aplausu nastupuje domácí bojovník Alex Cverna , má v publiku obrovskou podporu. Pro Kladno bude bojovat po letech. Do klece ho doprovází legenda českého MMA a první čech v UFC Karlos Terminátor Vémola. Milutinovič budí respekt, ale Cverna se na něj doslova vrhne a je jasné, že chce dostat souboj na zem, kde si je jistý. Je úsěšný, soupeře se mu povede strhnout na zem, kde jej zasahuje lokty tvrdě do obličeje. Soupeř tento nápor dlouho nevydrží a brzy se vzdává. Cverna má obrovskou radost a také je z čeho. Šampionem organizace WKN se stává Cverna. S příznivci si úspěch ještě dlouho užívá přímo v kleci.
 
FOTO 09

16. díl "Nocí" končí, Alex Cverna si užívá triumfu, přihlíží spokojený Karlos Terminátor Vémola, muž který Alexe do boje připravil.
 
FOTO 10
 

Na podzim nás čeká další díl Nocí, s číslem 17. A Hakim vzkazuje, opět Vás překvapím!
 
FOTO 11
 
Zdroj: Text, výsledky – Tomáš Kühnel Kladenský deník, foto - Bohumil Kučera Kladenský deník