Kontakt:
+420 777 357 382
hakim@email.cz

Adresa: 
Sportovní hala Kladno
Sportovců 817 - Kladno

VÝSLEDKY ZÁPASŮ NOC VÁLEČNÍKŮ 13 - 14.12.2017

Noc válečníků 13, magické číslo přineslo Hořejškovi titul

HOREJSEKKladno /FOTO/ - V kladenské sportovní hale se ve čtvrtek 14. prosince 2017 uskutečnil galavečer bojových umění pořádaný Pavlem Hakimem Majerem, Noc válečníků. Po 18 měsíční pauze si natěšené hlediště užilo atraktivní večer, devět utkání v různých kategoriích, skvělý doprovodný program. Zaujaly vtipná videa se známými osobnostmi provázejícími celý seriál „nocí“. Krásné dívky. Slavil se titul boxera Hořejška. Ostřílená moderátor Ondřej Novotný kočíroval s přehledem „fight night“. V nové roli rozhodčího a skvělé náladě se představil populární bojovník Luboš „Hyena“ Vrňata. Jednu z cen předával i známý MMA fighter Karel "Karlos" Vémola , a naznačoval něco jako „do roka a do dne…“, uvidíme. Primátor Kladna Milan Volf vyseknul organizátorovi akce Pavlu „Hakimovi Majerovi“ uznalou poklonu, přislíbil podporu akcí podobného typu. Hlavní ale byl opravdu poctivý výkon bojovníků v ringu, většina z nich po zápase své soupeře uznala a ocenila.

1. zápas: K-1 / -65kg / 3x2 min

Kateřina Lisová (Iron Fighters Kickboxing) X Kateřina Šídlová (Tiger gym )
- V prvním duelu večera se představily dvě bojovnice ve stylu K-1. Velice povedený úvodní zápas dvou dívek, které si rozhodně nedaly nic zadarmo. Lisová ovšem trefovala přesněji a celé tři kola byl zřejmý její tlak. Zaslouženě tedy vítězí Lisová 3:0 na body.
LISOVA01 LISOVA02 LISOVA03 LISOVA04     

2. zápas: THAI BOX / - 67 kg / 3x2 min

Marek Ziaja (SKS Arena Kladno) X Kamil „Wayne“ Káninský ( Gaňo gym Praha)
- Druhý zápas večera ve znamení thajského boxu. Domácí borec Marek Ziaja doslova vlétne do prvního kola a velice pěkně trefuje soupeře lokty. Zápas je pozastaven kvůli krvavému zranění Káninského. Hlava bleskově ošetřena a pokračuje se v boji. Během přestávky nejspíš dostal Wayne dobré rady ve svém rohu a druhé kolo vypadalo oproti prvnímu uplně jinak. Káninský vrací údery a jeden dokonce promění na KO soupeře.
ZIAJA01 ZIAJA02 ZIAJA03 ZIAJA04

3. zápas: THAI BOX / -86 kg / 3x2 min

Martin Werner (Hakim gym Kladno) X Vladimír Macháček (Mystery gym Kladno)
- Souboj kladenských borců a dvou známých gymů. Velice pěkný zápas, kdy bylo vidět, že oba bojovníci chtějí doma vyhrát a mají svou část publika. Celá tři kola byl ale Werner přesnější a trefoval lépe a rasantněji údery. Macháček bojoval statečně, ale na vítězství to prostě nestačilo. Na body vítězí Werner.
WERNER01 WERNER02 WERNER03 WERNER04

4. zápas MMA/ - 68kg / 3x3min

Ondra Balada(SKS Arena Kladno) X Egor Mačenkov (Spejbl gym Praha)
- První a také jediný duel večera podle pravidel MMA. Nejprve lehké oťukávání v postoji, ale bylo vidět, že Baladovi se chce dolů, takže krásným takedownem hází soupeře na zem, kde je jako ryba ve vodě. Mačenkov se brání jako lev a čas od času se pokouší dostat souboj zpět do postoje. Celé tři kola vydrží nápor Balady i když mnohdy i jen silou vůle. Boj je velmi náročný. Balada zaslouženě vítězí 3:0 na body.
BALADA01 BALADA02 BALADA03 BALADA04

5. zápas: THAI BOX / - 61 kg / 3x2 min

Milada Pachmanová (Hakim gym Kladno) X Pavla Kladivová (SKS Arena Kladno)
Další duel žen tohoto večera. Již při představování obou bojovnic je publiku jasné, že tohle bude ostrá bitva. Velice krásný zápas plný napětí. Celá tři kola je ale zřejmý tlak Kladivové, která pěkně kombinuje a soupeřku v rohu často nakrmí údery. Nakonec vítězí 3:0 na body Kladivová.
V poděkování Pavly Kladivové došlo na emotivní moment, kdy s Honzou Homolkou rozvinuli fotku kamarádky Anety, Pavla jí tenhle souboj věnovala. Anetka, mladičká bojovnice SKS Arény, tento týden prohrála nerovný boj se zákeřnou nemocí.
PACHMANOVA01 PACHMANOVA02 PACHMANOVA03 PACHMANOVA04

6. zápas THAI BOX / -63kg / 3x2min

Erik Micka (TKBC Praha) X Márk Rehák (Re-gym MT Hungary)
- Do ringu vstupuje dravé mládí. Rehák předvedl předlouhý a sebevědomý rituál, Micka postával znuděně u provazu. Nejspíše měl chuť říci něco jako: „Pojďme už na to… No tak se vyblbni, já tě pak smáznu“. Ale dopadlo to jinak. Tvrdý souboj Česko vs. Maďarsko. Dva patnáctiletí borci, kteří ovšem nejsou žádnými začátečníky. Oba válečníci už mají za sebou něco odzápaseno a zkušenosti jsou vidět. Maďarský zápasník dává okatě najevo, že si je jistý výsledkem. Micka se ale velice pěkně snaží to Rehákovi trochu znepříjemnit. Tříkolová bitva ze které vychází jako vítěz Rehák.
MICKA01 MICKA02 MICKA03 MICKA04

7. zápas KYOKUSHINKAI KARATE / -79kg

David Kratochvíl (Kakutogi Academy) X Badar Maté (Kiyosumi dojo Debrecen Hungary)
-Novinkou na noci válečníků. Nejtvrdší forma karate. Opět zápas Česko vs. Maďarsko. Oba karatisté v kimonech vlétnou do zápasu v obrovské rychlosti a kdo si říkal, že to nemohou vydržet, tak se mýlil. Jako vítěz z tohoto duelu vychází Maté 2:1 na body.
KRATOCHVIL01 KRATOCHVIL02 KRATOCHVIL03 KRATOCHVIL04

8. zápas BOX / -70kg / 10x3min

Karel Hořejšek (manažer Jaroslav Vodrážka) X Ondřej Budera (manažer Lukáš Konečný)
-Jeden z hlavních taháků večera. Publikem milovaný Karel Hořejšek. Při nástupu hala ožije a všichni povzbuzují domácího borce. Hořejšek je téměř po celou dobu zápasu v převaze a Budera moc neví kudy na svého soupeře spíše vyčkával jestli Karlovi nedojdou síly či na chvilkovou nepozornost, kdy by mohl zasadit zásadní úder, to se mu nepovedlo. Krásný zápas plný emocí se ale povedlo Buderovi vydržet až do konce, byť v posledních sekundách desátého kola ho Karel zasypal velkou sérií úderů. Zaslouženě vítězí a novým šampionem této váhy se stává Karel Hořejšek.
HOREJSEK01 HOREJSEK02 HOREJSEK03 HOREJSEK04

9. zápas: K-1 / -70kg / 3x3 min.

Martin Gaňo (KTSO Praha) X Hassan Toy (ARJ Holland)
A máme tu finále večera. Ostřílený sympaťák Martin Gaňo vs. sebevědomý a na první pohled ostrý borec Hassan Toy. Turecký zápasník žijící v Holandsku. V prvním kole Gaňo přesnější a hezky zasahuje soupeře. Ve druhém kole se bohužel karta obrací a Gaňo je ke konci kola počítán. Ve 3.kole turek pokračuje v náporu a Gaňo opět počítaný. Toy vítězí KO ve třetím kole.
GANO01 GANO02 GANO03 GANO04
 
Zdroj: Kladneské listy - TOMÁŠ KÜHNEL (text, výsledky), BOHUMIL KUČERA (foto, text)