Kontakt:
+420 777 357 382
hakim@email.cz

Adresa: 
Sportovní hala Kladno
Sportovců 817 - Kladno

VÝSLEDKY - NOC VÁLEČNÍKŮ 11

korec bazo1. zápas: BOX /-67kg / 4x3 min.

Jan Korec (Satan gym Kladno) X Daniel Bažo (Plzeň)
- Bažo vyšší a tak se snažil využívat dlouhých paží. Korec velmi pěkně vstupoval do jednotlivých kol a neuvěřitelně odolával úderům soupeře. Celý zápas ve vysokém tempu. K závěru velmi pěkná přestřelka. Konečným ortelem rozhodčích byla ale překvapivě remíza, nicméně pro publikum vyprovodilo jako vítěze Baža.

 

chaloupka tarant2. zápas: MMA pyramida / - 70 kg / 3x3 min

Martin Chaloupka (Hakim gym Kladno) X Lukáš Tarant ( Hanumam gym Praha)
- Oba borci rozvážní a celé kolo v postoji. Ke konci kola se ovšem při Tarantově pokusu o takedown podaří Chaloupkovi chytit Taranta do tzv. „Gilotiny" , kterou pořádně utáhne a tak vítězí v prvním kole.

 

 

balada pertl3. zápas MMA pyramida / - 70 kg / 3x3 min

Ondřej Balada (SKS Aréna Kladno) X Tomáš Pertl (Hanuman gym Praha)
- A z postoje se přesouváme i na zem. Balada velice pěkně čte soupeře a nedá mu nic zadarmo. Ke konci kola se mu povede ukončit zápas škrcením a tak zaslouženě vítězí.

 

 

ambroz preisler14. zápas THAI BOX / +96kg / 3x2min

Jan Ambrož (Hakim gym) X Svatopluk Preisler (Zohan gym Praha)
- Obrovská show při nástupu Preislera do ringu. Nastupuje se řvoucí motorovou pilou a s brutální maskou. V prvním kole aktivnější pohyblivý Ambrož. V dalších kolech se už Preisler rozjede, využívá svoji sílu a je vidět že se snaží zápas ukončit. Ambrož několikrát počítán, ale vydrží až do konce, zaslouží velký respekt. Nakonec vítězí Preisler 2:1 na body.

 

homolkova pihavkova5. zápas K1/ -70kg/ 3x2min

Anna Homolková (SKS Arena Kladno) X Věra Pihávková (Pankrátion gym Příbram)
- Velice pěkný a dlouho vyrovnaný zápas kde ani jedna z bojovnic nechtěla z ringu odejít poražená. Pihávková neustále hrozí nebezpečnými kopy. Homolková ke konci prvního kola počítána. V ostatních kolech opět pěkné přestřelky, ale Pihávková zasahuje přesněji. Vítězkou 3:0 na body se stává Pihávková, vrací Homolkové porážku ze září tohoto roku.

 

pohl ducar6. zápas THAI BOX / -91kg / 3x2min

Vasil Ducár (MT Brno) X Cyril Pohl (BC gym Praha)
-Hodně tvrdý, svižný a atraktivní zápas. První kolo v aktivnější Ducár. Ve druhém kole začíná být aktivní i Pohl. Ducár je ale přesnější a tak vítězí 2:1 na body.

 

 

horejsek kovac7. zápas BOX / -79kg / 6x3min

Karel Hořejšek (Kladno) X Rostislav Kováč (Praha)
- Boxerský duel kde tempo zápasu určuje oblíbenec Karel Hořejšek, povzbuzován velkou částí publika. Skvěle kombinuje a zasahuje soupeře. Kováč dvakrát počítán v prvním kole. Ve druhém stejný scénář, Kováč opět po tvrdém spodku opět počítán. Rozhodčí Kováče do třetího kola nepustí a tak zaslouženě vítězí Hořejšek.

 

dvorakova hutkova8. zápas THAI BOX / -60kg / 3x3min

Tereza Dvořáková (Hakim gym Kladno) X Nina Scheucher (Fight club Graz, Rakousko)
-Miláček publika Tereza Dvořáková nastupuje do ringu a hala bouří. Poté přichází velice pěkný zápas v podání obou dívek.
Vysoká soupeřka Terezu hodně potrápila. Tereza jí ale během prvníko kola načetla a pak už dobře trefuje, hrozí zejména tvrdými koleny. A tak zaslouženě vítězí 2:1 na body. Byl to ale jeden z nejtěžších zápasů Terezy.

 

finale chaloupka balada9. zápas MMA pyramida FINÁLE/ -70kg / 3x3min

Martin Chaloupka (Hakim gym Kladno) X Ondřej Balada (SKS Aréna Kladno)
- Nejdříve oťukávaná, ale pak se boj přesune na zem kde je Balada jako ryba ve vodě a tak poráží Chaloupku technikou zvanou „Rear naked choke". Vítězem pyramidy MMA se tak stává Ondřej Balada.

 

 

zeman jarkas10. zápas Bitva o Slaný THAI BOX / -75kg / 3x2min

Lukáš Zeman (Hakim gym Slaný) X Mario Jarkas (TCB Slaný)
- Hala se dostává do varu, přichází očekávaná bitva o Slaný. Diváci bouří. V ringu jde od začátku do tuhého. Oba borci si jdou pro vítězství. Jarkas se ale lépe trefuje a tak vítězí 3:0 na body.

 

 

cverna reissinger11. zápas MMA / +96kg / 2x5min

Alexandr Cverna (PRO7SPORT) X Michal Reissinger (Spejbl gym)
-A do ringu přichází dva těžkotonážníci. Ring se třese a hala burácí.
Při každém úderu se ozývá obrovská rána. Po velké bitvě plné zvratů vítězí Cverna na body. Bere si slovo „Bojoval jsem pro Vás, pro Kladno …"

 

 

Zdroj: Tomáš Kühnel - Kladenský deník