Kontakt:
+420 777 357 382
hakim@email.cz

Adresa: 
Sportovní hala Kladno
Sportovců 817 - Kladno

Noc válečníků 14. Drsné souboje a titulové dekorace šampiónů

V Městské sportovní hale se ve čtvrtek odehrál další galavečer bojových umění pořádaný Pavlem Hakimem Majerem, Noc válečníků. Programem tradičně provázel moderátor Ondřej Novotný. Kladnu se v závěru tropického týdne ukázalo 22 bojovníků, program doplnily dívky z aerobiku (Sport Academy Kladno), exhibice na tyči, free style karate, diváci viděli, jak je jednoduché dostat 100 kg jednoruč nad hlavu. Tahákem večera ale byly bitvy o mezinárodní tituly, vážnosti přidaly státní hymny. Nechyběla velkoplošná projekce doplněná předěly motivačních promo videí z Hakimovy dílny.

1. zápas: K-1 / -69kg / 3x2 min.

Martin Demeter (Hakim gym Kladno) X Filip Barcal (Mystery gym Kladno)
- Úvodní zápas dvou juniorů. Mladíci Demeter i Barcal si rozhodně nedají nic zadarmo a je vidět že vyhrát před domácím publikem na velké akci je pro ně výzvou. Ve třetím kole se podaří Demeterovi poslat soupeře do počítání. Rozhodčí ovšem vypíší extraround a tak mají oba borci další dvě minuty k dobru. Po čtyřkolovém duelu vítězí 3:0 na body Demeter.
PRVNI ZAPAS

2. zápas: THAI BOX / - 67 kg / 3x2 min

Marek Ziaja (SKS Arena Kladno) X Luděk Greguš ( Aplik Muay Thai)
- Tradiční účastník tohoto galavečeru Marek Ziaja a proti němu další skvělý bojovník. Celé kolo Ziaja pěkně kombinuje a tlačí soupeře, ovšem ke konci kola se houženatému Gregušovi podaří velice silný úder, který pošle Ziaju k zemi. Vítězí tedy Greguš KO v 1.kole. Ziaja je ošetřen a ring opouští s fixačním límcem.
DRUHY ZAPAS

3. zápas: K1 / -60 kg / 3x2 min

Kamila Eliášová (TKBC Praha) X Zara Apakova (Mudroch tým Praha)
- První dívčí duel tohoto večera. Obě bojovnice energicky vlétnou do zápasu, který je po celou dobu velice vyrovnaný a tak rozhodčí opět posílají dívky do extraroundu. Po čtyřech kolech vítězí 2:1 na body Apaková.
TRETI ZAPAS

4. zápas: K1/ - 91kg / 3x2min

Jan Holý (Hakim gym Kladno) X Jan Kopřiva (Mystery gym Kladno)
- Duel dvou kladenských bojovníků. Od začátku Holý aktivnější a trefuje pěkné lowkicky. Po jednom kopu a soupeřově počítání již duel nepokračuje. Holý vítězí K.O. deset vteřin před koncem 3.kola. Jeho pohled směřuje do hlediště, partička v trikách HOLAS slaví.
CTVRTY ZAPAS


Následovalo vystoupení - Freestyle karate

FRRESTYLEKARATE


5. zápas: MMA / - 77 kg / 3x3 min

Marek Pešta (Satan gym) X Jakub Eliášek (Reinders MMA Praha)
- První a také jediný zápas večera podle pravidel MMA. Domácí Marek Pešta je podpořen diváky již při nástupu. Na začátku kola oťukávaná v postoji. Po chvilce se povede Eliáškovi hezký takedown a boj se přesouvá na zem, kde je Eliášek ve velmi dobré pozici a povede se mu Peštu ukončit v 1 kole pákou na ruku. Vítězí tedy Eliášek.
PATY ZAPAS

6. zápas: M-1 Profight / -95kg / 3x2min

Pavel „Kolchoz“ Krejčí (Klub Česká korouhev) X Jakub „Klinštejn“ Vácha (MFC Neuklingstein)
- Další zajímavostí tohoto galavečera jsou již tradiční středověké souboje. Dnešní noc se představí dva drobečci tohoto sportu. Dvoumetrový rytíř Krejčí má jasnou převahu již od prvního kola a soupeře doslova mlátí hlava nehlava. Zaslouženě tedy vítězí 54:3 na body Krejčí. Publikum s údivem sledovalo údržbu brnění, které řež nevydrželo. Zajímalo by nás, zda je vůbec možné tyhle borce pojistit.
SESTY ZAPAS


Vystoupení: Jiří Tkadlčík – strongman show aneb jak poslat 100 kilovou jednoručku nad hlavu.

VYSTOUPENI S CINKOU

7. zápas THAI BOX / -86kg / 3x2min

Martin Werner (Hakim gym Kladmo) X Marek Kočí (Mystery gym Kladno)
- Další „kladenský“ duel. Werner velice pěkně pracuje a drží si krásný odstup od soupeře, což mu přináší značnou výhodu a převahu. Ke konci prvního kola se ale Kočí pěkně trefuje a posílá Wernera do počítáni. Ovšem Werner se nedá rozhodit, trpělivě sází údery a kopy a vítězí jednoznačně 3:0 na body.
SEDMY ZAPAS

8. zápas THAI BOX / -70kg / 3x3min

Dag Hoke (KG Academy Praha) X Jakub Mírek (Lanna gym Praha)
- Souboj v lehké váze, ale o to větší rychlost někdy tento duel provázela. Ve druhém kole se Mírek velice dobře trefuje a pošle Hokeho k zemi. Po třech kolech ale vítězí Hoke 3:0 na body.
OSMY ZAPAS


Vystoupení: Pole dance – STACY. Při pohledu na protagonistku jsme měli pocit, že zemská přitažlivost prostě neplatí.

 
POLE DANCY

9. zápas: K-1 / -70kg / 4x3 min.

Karel Hořejšek (Kladno) X Jindřich Velecký (Česká Třebová)
- Jediný boxerský duel večera a v něm opět skvělý Hořejšek. Za obrovské podpory diváků se oblíbený borec pustil do zkušeného soupeře a jeho kontrola nad zápasem byla viditelná již od prvního kola. Vítězí Hořejšek na body. Trpká příchuť Karlovy poslední sporné prohry z Německa je pryč.
DEVATY ZAPAS

10. zápas: INTERNATIONAL WKN TITLE / -58,5kg / 3x3min

Tereza Dvořáková (Hakim gym Kladno) X Christin Fiedler (RS-gym Salzburg)
- Mezinárodní titulový zápas organizace WKN. Zazní hymny obou států. Proti sobě dvě zkušené a silné bojovnice. Terka "Vepřoun" Dvořáková má jasno, doma nesmí prohrát, dává do boje všechnu sílu i zkušenost, podpora publika jí také moc pomáhá. S rozvahou kontroluje zápas a je vidět, že Fiedler si neví moc rady jak na ní. Po třech kolech vítězí Dvořáková 3:0 na body, z dekorace pásem má velkou radost. Aplaus a krásnou kytici si zasloužily obě bojem zcela vyčerpané dívky.
DESTAY ZAPAS
 
DESTAY ZAPAS 2
 
DESTAY ZAPAS 3

11. zápas: NATIONAL WKN TITLE/ +96,6kg / 3x3min

Jakub Ibl (Hanuman gym Praha) X Alen Kapetanovic (TKBC Praha)
- Tentokrát jde titulový zápas o národního šampiona organizace WKN. Začalo první kolo a Alen má ruce dole, jakoby si byl jistý, že ho rány Ibla nezasáhnou. Ani po několika velice tvrdých úderech nezvedne Kapetanovič ruce k hlavě, i přes krvavá zranění vypadá jako zcela nad věcí a Ibl se to snaží potrestat, což se mu nakonec i podaří. V posledním kole už ale Kapetanovič tuší, že vyhrát může pouze ukončením soupeře a snaží se domácího borce potrápit. Stále má ruce dole. Po tříkolové „řeži“ vítězí Ibl a stává se tak národním šampionem WKN.
JEDENACTY ZAPAS
 
JEDENACTY ZAPAS 2
 
Boje končí úderem půlnoci. Komu zbyly síly, je zván na tradiční After party do Duncan baru. Hloučky diskutují o soubojích a těší se na další díl s pořadovým číslem 15. Napětí a dusno zvolna ustupuje. Bylo to opět výborné Hakime, tahle akce se Kladnu líbí.

Zdroj: Kladenský deník - Autor: Tomáš Kühnel, foto: Bohumil Kučera